Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok leülni és...

Képtelen vagyok leülni és tanulni- valami betegség?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, nem vagyok hülye, megvan a magamhoz való eszem, szeretem is az egészet, de amikor tanulni kéne- úgy értem seggelni- nem megy.

Valami kényszeres, nagyon erős érzésem van, hogy bármi mást csináljak és elbszom az időm mindennel.

Mit csináljak? Egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam arra, hogy legalább EGYSZER elolvassam az anyagot, kezdek nagyon kétségbeesni!


2014. jan. 14. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Betegség? Maximum krónikus lustaság. (Viccet félretéve, ha probléma lenne, akkor már idáig sem jutottál volna el) Ez csak akaraterő kérdése, hogy most igenis leülsz tanulni és kész. Nincs mese.
2014. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De hát nem tudok! Most is azért ülök gépnél, mert elvileg tanulok. S mit csinálok ehelyett? Chatroulettezek!

Azt sem értem, hogy vettek fel az egyetemre mikor egy büdös szót nem tanultam- konkrétan arra nem vettem a fáradtságot, hogy mások kidolgozott tételeit kinyomtattassam valakivel, most meg itt vagyok az egyetemen és ugyanez van.

És közben meg mindenki azt hiszi, hogy milyen keményen tanulok, hát egy-két uv az nem a világ vége, szegény lány olyan keményen tanul, de hát nehéz hivatást választott- a f@zt! Egy büdös szót nem tanultam mióta egyetemre járok!

Komolyan mit tegyek? Ültessem le magam mellé anyámat és nézze, amíg tanulok? Vagy mondjam fel neki a szerves kémiát és ha nem tudom, megver? Vagy mi?

2014. jan. 14. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Most sem hiszem, hogy valaki fegyvert tartana a fejedhez, hogy nehogy kikapcsold a gépet. :-) Egy mozdulat az egész. Kikapcsolod, előveszed a könyvet/füzetet és ennyi. Tényleg csak akarat kérdése. Ráadásul még be is beszéled magadnak, hogy nem Te vagy a hibás, mert nem tudsz tanulni. Hát persze, hogy nem tudsz, mert nem akarsz.
2014. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogyne akarnék! De komolyan nem tudom magam rávenni, ez kényszeres.

Hogyne akarnék hármas helyett ötöst mikor tudom hogy meg tudnám ötösre tanulni, azt meg kezdem lassan pofátlanságnak érezni hogy úgy megyek kollokviumra amitől mindenki retteg hogy egyszer nem néztem át az anyagot.

2014. jan. 14. 14:13
 5/5 A kérdező kommentje:
micsinájjjjjjjaaaaak? Ez nagyon gáz! Próbáltam már másokkal együtt tanulni de az meg nem az én műfajom mert ők csak felmondják maguknak és ennyi én meg szeretem tudni hogy mi miért van úgy és belemerülni a dolgokba
2014. jan. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!