Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszak, melyik jobb? 1...

Vizsgaidőszak, melyik jobb? 1 max.2 óra alvás vagy egyáltalán nem alvás?

Figyelt kérdés
vizsga előtti éjszaka, ha nem úgy sikerült beosztani az időt, ahogy kellett volna és egy nap sincs két vizsga között, rögtön másnap van.

2014. jan. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobb eredményeket úgy értem el, hogy aludtam, legalább 6 órát. Amit este/éjszaka 2 óra alatt nem olvastam el, azt reggel fél óra alatt sikerül, és még jobban meg is maradt.
2014. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na én ezt sajnos nem tudom megcsinálni majd:S Bár ez lenne a legjobb.
2014. jan. 15. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne aludj.
2014. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A legfontosabb hogy pihenj minden nap legalább 6 órát. De ha többet tudsz akkor az még jobb.
2014. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
84%
1-2 órát aludni szerintem már nem érdemes, inkább frissítő zuhany, kávé vagy valami ami felpörget hogy kibírd a vizsgát, és után visszamenőleg bepótolandó alvás. :D
2014. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%
Ha ez a két lehetőség, akkor inkább ne aludj. Tapasztalatból mondom, én még émelyegtem is, ha csak 1-2 órára dőltem le. Jobb ha 5-6 órát alszol mindig, pláne vizsga előtt. Inkább korábban fogj neki az anyagnak és kisebb részekben tanuld.
2014. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Valószínűleg már nem aktuális, de a következő vizsgaidőszakban segíthet :D

én úgy hallottam, hogy min. 3 órát kell aludni, 1-2 óra azért kevés, mert akkor pont egy REM szakasz közepén ébreszted magad, amikor a legmélyebben tudtál volna aludni..

Sajnos velem is előfordult már, hogy csak ennyit tudtam aludni, a vizsga szerencsére jól sikerült, de nem próbálnám ki gyakrabban, mert szeretek sokat aludni. :)

Azt javaslom, hogy most kezdd el a tanulást te is, sokkal könnyebb dolgod lesz a vizsgaidőszakban, és nem azt kell számolgatnod majd, hogy hány órát tudsz aludni.

2015. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!