Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika emelt szintű...

Informatika emelt szintű érettségivel be kell járnom programozás órára?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az igazgató nem engedi meg, hogy elmenjünk programozás óráról, méréstechnikáról és hardware technikáról szeritnetek ez igazságos? Jó azt még meglehet érteni, hogy valamikről nem, de hogy mind1ikről?
2009. dec. 2. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az osztályozód (a félévi, év végi jegyed) nincs meg, ezért be kell járnod. Az éretségi ettől független.
2009. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van osztályozója, különben hogy érettségizett volna le? Elvileg nem kellene bejárnod...
2009. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom előérettségit csinált.Az azt jelenti, hogy az osztályozó nélkül, akár 1 évvel előbb tehet egy érettségit. Ha nem sikerül jól, akkor még megpróbálhatja a következő évben is.


Tehát ha van év végi jegyed az utolsó évfolyamon akkor nem kell, ha nincs, akkor be kell járni.

2009. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érettségihez kell egy jegy az adott tantárgyból. Ehhez pedig, ha előrehozott érettségit tesz valaki, osztályozó vizsgát is szükséges letenni.
2009. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj ne viccelj már! Jobb, ha megszokod ezt a rendszert, mert érnek majd még meglepetések. Nekem az egyetemen számviteli alapismeretekből kellett vizsgáznom úgy, hogy mérlegképes könyvelő voltam.
2009. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, nálunk nem kötelező bejárni. Én idén szeretnék előrehozott középszintű érettségit tenni infóból és a barátnőm szerint akkor már jövőre nem kell bejárnom "normál" informatika órára, csak programozásra.
2009. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából szerintem ez egy ki**szás a tanulókkal ugyanis megvan a ugye az emelt szintű infó érettségim amiben végülis bennevan a programozás. Ezt a tantárgyat tavaly még informatikának hívták. Dettó ugyanazt csináljuk ( ha nem kevesebbet mint tavaly ). Ugye én semmit nem csinálok csak szívom a faszt és már ez nem az első húzása az iskoláknak. Ha az élettől is ennyi igazságtalanságra számíthatok mint ami iskolában van, akkor nem csodálkozom, hogy sokan öngyilkosak. Mert ez valamilyen szinten felháborító ami itt ebben az országban folyik. Márcsak oktatási címszó alatt is. Dehát ez még egy jó darabig nem fog változni. Szóval továbbra is reménytelenül töltöm felesleges perceimet az órán........


Köszönöm a válaszokat...!

2009. dec. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!