Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a felvételitek?...

Hogy sikerült a felvételitek? (2014)

Figyelt kérdés
Főleg azoktól a nyolcadikosoktól kérdezem, akik a Madáchot, Szent Lászlót, Nemzetiségit jelölik meg (Budapesten) . Nagyjából hány pontos lett nektek a magyar és a matek ?? :)(azt is írjátok melyik suliba szeretnétek menni.)

2014. jan. 19. 14:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szia, bár én nem oda szeretnék menni, de azért leírom.

Én csak a magyart számoltam az 40+ lesz, ha minden igaz, de a matekot nem merem megnézni:SS

Na és neked milyen lett kérdező?:)

Egyébként én Győrbe szeretnék menni.

2014. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

A magyar az nekem se lett olyan rossz, nagyjából 45 pont körüli, de a matek... hát abba szinte mindent elrontottam, amit lehetett, az olyan 20-30 pont között lesz sajnos.. :(

Azért is akarom tudni, hogy kinek milyen lett, hogy egyáltalán van-e értelme megjelölni ilyen "erős" sulikat... :)

2014. jan. 19. 15:15
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Laci

Matek: kb 30

Magyar : ha nem szívóznak azzal, hogy a margón kívül is írtam, akkor 45-6 pont

2014. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Amúgy melyik tagozatok érdekelnek ?
2014. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Laciban a tömegkommunikáció és az emelt német,Madáchban a két haladó németes (mindkettőből csak fél osztály van), Nemzetiségiben is a haladó németes.
2014. jan. 19. 16:20
 6/27 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ha tényleg sikerült 65-70 pontosra megírnod,akkor szerintem bent vagy a laciban.:D (Jóó,persze a szóbelin is sok múlik) Átlagban ennyit írt az évfolyamon szinte mindenki tavaly,szóval elég nagy esélyed van bekerülni akárhová.:) Ne add fel! Mindenképp jelöld meg azokat,amiket szeretnél!!! :)
2014. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont a Madáchot jelölöm meg elsőnek! Nekem matek 32-35 pont körül, a magyar 42-46. :)
2014. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3. válaszoló én is a pontsoron kívül írtam. Figyelhettem volna, azért az az egy pont is sokat ér :/
2014. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A Szent Lászlót írom elsőnek, a Madáchon még gondolkodom, hogy megjelöljem-e, de a fő cél a László, oda harcolok; hogy felvegyenek :D

A matekom 37-38 körül, tehát 35 és 40 között, a magyarom meg 45 felett. Én is kiírtam a pontsorról :/ De a feladatlapban csak két hibám lett, remélem, nem lesznek nagyon kemények a fogalmazásnál. De szerintem egy 70 ponttal már simán reménykedhetsz, ahogy előttem is írták :D

2014. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Lászlót írom 1.-nek, a matek 36, a magyar 48 pont lett, tömkomra szeretnék bejutni:)
2014. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!