Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyat lehet, hogy járok egy...

Olyat lehet, hogy járok egy tanfolyamra, egy hónap múlva lesz vizsga, de úgy érzem nem sikerülne és azt kérem, hogy rakjanak át az új csoportba? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen ez megoldható. Ha van másik csoport.
2014. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húú tényleg? mert az nagyon jó lenne. a másik csoport az sokkal később fog vizsgázni. sajnos nem tudtam felkészülni ,mivel én késve csatlakoztam ehhez a csoporthoz és így képtelen vagyok bepótolni ezt a hatalmas anyagot. remélem hogy tényleg lehetséges :/
2014. jan. 21. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel semmit nem írsz arról, hogy milyen suliról van szó - bár személyszerint aztgondolom, hogy 1 hónap alatt bőven lenne időd pótolni és felzárkózni-, az lenne a megoldás, ha értelmes felnőtt ember módjára felhívnád az iskoládat és ezt TŐLÜK kérdeznéd meg, rajtuk kívül itt maximum hitegetni/nyugtatgatni tudnak, de biztos választ adni _nem_.
2014. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát jó is lenne,ha fel lehetne készülni :D

ez egy könyvelői tanfolyam, van számvitel,gazdaság,adózás írásbeli ,ezenkívül a szóbeli tételeket is ennyi idő alatt kéne megtanulni mivel az írásbeli után 4 napra lesz. Szerinted fel lehet készülni ? :D amúgy megpróbálom,de megkérdezem őket,hogyha még se érzeném akkor nem mehetek-e át a másik csoportba

2014. jan. 21. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Hááááát. Az úgy érdekes. Vicces, én is most járok mérlegképes könyvelői OKJ-ra, tanultam is már előtte egy kicsit számvitelt meg a matekot is csípem, azt aláírom, hogy nem egy egyszerű téma. Viszont ha van rá 1 egész hónapod és minden nap tudsz rá néhány órát szánni, szerintem próbálj meg felkészülni, nem egy agysebészet azért a dolog. De kérdezd meg mindenképpen, hogy van-e lehetőséged időpontot csúsztatni.
2014. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon sík vagyok amúgy a témából. tényleg csak a legalapvetőbb dolgokat tudom, de tényleg megpróbálom a lehetetlent :D
2014. jan. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!