Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Régen tök jól ment nekem a...

Régen tök jól ment nekem a matek, most meg már eléggé rosszul. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Általános iskolában még jó voltam belőle, bár nem volt túl jó tanárom felsőbe, 4esem többnyire megvolt belőle.

Most középiskolában viszont nagyon rosszul megy, már 10. osztályban is de főleg most 11.-ben egy csomó dolgot nem értek, nem megy, és azt veszem észre, az osztályban már szinte mindenki jobb nálam matekból. Legutóbbi dolgozat is szinte nekem lett legrosszabb.

Hogyan válhattam jó matekosból ilyen rosszá, aki jobb esetben az alapfeladatokat tudja megcsinálni mondjuk a logaritmusos feladatok közül, meg nem ért egy csomó mindent?

Külön tanárhoz is járok, de az nem nagyon ér semmit, ott meg tudom csinálni miután elmagyarázza, de iskolában dolgozatoknál, meg simán órán már nem.


2014. jan. 31. 17:28
 1/1 anonim válasza:
Mintha csak magamról olvasnék. Én általános iskolában 5ös voltam, de középiskolában 3as, és ráadásul külön tanárhoz is járok. Ez szerintem nem meglepő. A középiskolás anyag sokkal nehezebb, és nehezebb lépést is tartani a sok követelménnyel. Nekem az segített, hogy a magántanár mellett én is megpróbáltam otthon egyedül gyakorolni, addig nézegettem az órai anyagot, amíg nem jöttem rá, hogy kellene hozzáfogni. Amikor magadtól jössz rá valamire, akkor az jobban megmaard és mé utána is emlékezni fogsz rá. Bár a loaritmus tényleg nehéz.
2014. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!