Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érvényes lehet e az alábbi...

Dave. kérdése:

Érvényes lehet e az alábbi házirendi pont, nappali rendszerű okj-n?

Figyelt kérdés
"Az iskola területét tanítási idő alatt (lyukasórán is) tilos elhagyni!" Ezt a szabályt lehet e törvényesen vonatkoztatni nem középiskolai hanem nappali felnőtt képzésen résztvevőkre?

2014. febr. 12. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, elvégre felnőtt emberek járnak oda, elképzelhető, hogy a lyukasórában intéznék el hivatalos ügyeiket.


Ez kb. olyan lenne, hogy ha egyetemre jársz, akkor addig nem hagyhatod el az egyetem területét, amíg az összes előadásodra be nem mentél.

2014. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem se és én korábban jártam egyetemre, megszoktam a nagy szabadságot ezért se viselem ezt el
2014. márc. 23. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
De pl. büfébe szabad menni
2016. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!