Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógytornász szakra hogyan...

Gyógytornász szakra hogyan lehet jelentkezni ha a megadott felvételi érettségi vizsgás szakokból csak egy van? Csináljam meg plusz a biológia emeltet külön? 40/N

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel kettőt kell választani a felsoroltakból, így le kell tenni egy érettségit valamelyikből, ha nincs. Nem kell feltétlenül emelt szinten, de a pontok miatt nem árt. Ez lenne az első diplomás képzése(d)?
2014. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, az első lenne, ha találok olyan munkát ami a nappali képzés mellett végezhető. Nagyon nehéz bejutni? Régi vágyam ez. Biológia érettségire gondoltam, a magyar nagyon jó lett anno.
2014. febr. 14. 05:27
 3/4 anonim válasza:
Szia! Biosz érettségi kötelező és érdemes emelten a pontok miatt. Egyre nehezebb bekerülni DE megéri és ha ez az álmod akkor sikerülni is fog. Nekem is van pár 30-40 éves csoporttársam gyógytornán és szeretik. Bár arra számíts h elég nehézkes mellette dolgozni sajnos. De én bíztatlak
2014. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Ne bioszt csinálj,nehéz jól megírni, rengeteg idő- és energiabefektetéssel jár. Hanem egészségügyi alapismereteket. Azért arra is kell tanulni,de könnyebb,mint a biosz. És sokat segít majd később. persze a biosz is, de sztem ez jobb. Hajrá!!

2014. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!