Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

A ballagási beszédet hogy állítsam össze?

Szakközépiskolába járok és végzős vagyok. Valami szép és kicsit megható beszédet szeretnék írni..miből állhat egy ilyen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ballagás, beszéd, szöveg, szép, szaközépikola, végzős, iskola, fogalmazás

2014. febr. 14. 18:32  Privát üzenet  

A válasz
Az elején kezd azzal,hogy elérkeztünk ehhez a naphoz is,aztán a diákéveitekről mondj pár mondatot,tanárokról,órákró,és a végén afféle búcsúzkodás,hogy kiléptek a felnőtt élet,a munka világába.ohh...milyen romantikus..;DD

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014. febr. 15. 08:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kezdjem el a ballagási beszédet?
SÜRGŐS! Ki írna nekem ballagási beszédet?
Hol találok humoros ballagási beszédet? 8. -os vagyok és nekem kell mondani. Segítség!
Holv találhatok szép ballagási beszédet? Felkértek a IV. -esek ballagására írjak egy beszédet amit egy III. -os fog felolvasni. Azt mondták humoros legyen és ne szokványos.
A jövő hétvégén ballagási beszédet kell mondanom a 11. esek nevében és segítsék kellene. Ebben segíteni nekem?
Hol találok humoros ballagási beszédet?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!