Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek magam menni...

Angel33 kérdése:

Mit tegyek? Félek magam menni középiskolába, mert messze van és egyik berátnom sem jönne oda. Vélemények? Tanácsok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 20:46
 1/4 anonim válasza:
Ne aggódj, én is egyedül mentem középsuliba, beleszoktam, elég félénk ember vagyok, de rátaláltam egy barátra, akivel azóta is nagyszerű kapcsolatban vagyok :D 4 éve járok a gimibe még van 2 évem. Nem lesz olyan húzós mint ahogyan azt te is gondolod :) emlékezz arra,hogy nem csak te leszel egyedül, barátkozz, legyél te az első aki beszélgetni kezd másokkal és meglátod hogy rögtön bevágódsz majd :)
2014. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha fiú vagy akkor fel kell vállalnod majd 1 csesztetést esetleg komolyabb megszégyenítést verést -füleseket de maga az élmény le írhatatlan és nem múlandó ..
2014. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a bíztatást , amugy nem vagyok fiu ugyhogy remélem verést nem kapok. Szlovákiában lakom és Pozsonyba a fővárosba mennék gimibe , hogy jobban menyjen a nyelv meg minden meg hát nagyon teccik minden de magam internátra . Nektek mennyi idő után lettek új barátaitok ?
2014. febr. 19. 18:28
 4/4 anonim válasza:
pozsonyba azt hiszem voltam már van ott tüdő szanatorium is ugye? szép helye ha az lesz legalább is nekem tetszett félre téve a viccet lehet mindig új barátokat szerezni ha találsz valami kölcsönös dolgot egy másik lánnyal mondjuk hasonló humor hasonló érdeklődés vagy csupán csak melyik fiú néz ki jobban sok dolog van amivel lehet barátokat-haverokat szerezni de én inkább a havert említeném mert barátból jó esetben ha van egy az embernek akiben feltéelek nélkül meghgbíz
2014. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!