Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai szóbeli felvételi...

Középiskolai szóbeli felvételin mit fognak kérdezni? SOS! Holnap lesz.

Figyelt kérdés

Nagyon félek..hogy leégek.Szerintem minden második válaszom az lesz hogy: nem tudom...vagy eleve meg sem tudok majd szólalni..mert eleve csendes vagyok és nehezen tudok szóban fogalmazni meg idegenekkel beszélni :((( Amúgy a pécsi KERO-ba megyek idegenforgalmira,a Babitsba logisztika,a Radnótiba az ügyviteli ágazat--)ezeket jelöltem meg

Segítsetek!! :-'(



2014. febr. 18. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szaktárgyi ismereteket nem kérdezhetnek. Mi a hobbid, mit csinálsz szabadidődben, beszélj a családodról, mit szoktál otthon segíteni, van-e háziállatod, mit olvastál utoljára - erre készülj nagyon, a tanárok kedvenc kérdése. Esetleg a tévézési, számítőgépezési szokásaidról, sportolásról, utazásról. Mi akarsz lenni, miért akarsz ebbe az iskolába jönni, mit tudsz erről az iskoláról.
2014. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általános elbeszélgetés?:-) Nyugi,én is hasonló típus vagyok.Eléggé izgultam,mikor már a folyosón ültem és vártam,hogy mondják a nevem.

Bent ült 4 tanár,leültem velük szembe.Kérték,hogy meséljek magamról,utána megkérdezték mi a kedvenc tantárgyam,milyen szakra jelentkeztem,miért arra.Kb. 15 perc volt az egész.

2014. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!