Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hátrányt jelentene...

Szerintetek hátrányt jelentene ha egy év halasztással kezdeném el az egyetemet?

Figyelt kérdés
úgy néz ki, hogy hogy szeptemberben nem fogom tudni elkezdeni az egyetemet csak jövőre(akkor 19 évesen kezdeném el). Szerintetek nem fogok majd kilógni a többi csoporttársam közül?
2014. febr. 24. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nézz utána, hogy lehetséges-e az adott egyetemen egyből két passzív félévvel indítani, mert nem mindenhol lehet!

A kérdésre válaszolva: 1 év múlva az akkor felvételizőkkel fogsz kezdeni, mindenki új lappal indul.

2014. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

19 évesen viccelsz? Alapból van aki 5 évesre járt, van aki évvesztes van aki érettségi után középiskolába marad plusz egy évet szakmát tanulni, az mind 19 évesen kezdi.

Én 25 évesen kezdtem és nem én voltam a legidősebb. Egyetemi csoportba már nagy életkori szórások vannak.

2014. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nézz utána, hogy lehet-e egyáltalán halasztással kezdeni. Szerintem az sem gond, ha 1 évvel később jelentkezel, főleg, ha még bizonytalan vagy.

Én úgy látom, hogy 18évesen, érettségi-lázban égve, minden tapasztalat nélkül nehéz egy ilyen volumenű döntést meghozni. Járj nyitott szemmel a világban, tapasztalj, gondold végig, mit vársz az élettől, azután dönts. :)

2014. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De melyik egyetemre akarsz menni?

És miért akarsz egyből halasztani?

Halasztani csak akkor szoktak, ha muszáj

2014. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!