Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el ezt itthon?...

Hogy mondjam el ezt itthon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 egyest kaptam irodalombol, mar ma szereztem egy 4est es 5ost, de ez nem mintha sokat jelentene (meg...). 31en szuloi, es mivan ha kiderulne ott? jobb lenne elmondani, tudom, de azt nem, h hogyan mondjam el... sok mindenbol rontottam, persze mar javitok, ebbol is, de nemtudom hogy mondjam el , es nem szeretnem titkolni. anya altalaban nem buntet, de felek elmondani ettol fuggetlenul... bocsi az ekezet hianya miatt, telefonrol irtam... 13/l
2014. márc. 20. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy miért kaptál 1-est; lusta voltál, vagy nem értetted meg az anyagot?
2014. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
verset nem tudtam, és ezért 2 egyest adott...
2014. márc. 20. 22:00
 3/14 anonim válasza:
Mond el egyiküknek amikor kettesben vagytok
2014. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Utolsó vagyok, én is így mondtam el anyunak mikor 1 nap alatt 3 egyest kaptam töriböl
2014. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és te pontosan hogy mondtad (utolsó), ha megkérdezhetem? egyébként csak anya van :(
2014. márc. 20. 22:12
 6/14 anonim válasza:

Igen apukám meghalt mikor még ovis voltam, de most nem ez a lényeg.

Kicsit beszélgettem vele majd elkezdtem belekeverni a sulit. panaszkodtam egy kicsit, hogy nem szeretem ezt az iskolát és a tanárok sem a legjobbak. És mivel anya tudja, hogy nekem a töritanárral vannak problémáim rákérdezett, hogy mi a helyzet a törivel. És mivel ez a 3 egyes nem teljesen az én hibám volt, elkezdtem magyarázkodni.

ebböl a 3 egyesből kettőt úgy szereztem, hogy témazárót írtunk és az elöttem ülő lány folyton hátrafordult kérdezgetni, a tanár amikor meglátta kérdés nélkül elvette a dolgozatot és adott rá mindkettőnknek 2 egyest. a másik felelés volt előző órai anyagból és azt pont nem néztem át otthon-nemtudtam semmit, szóval megmondtam, hogy nem tanultam és beírta az egyest.

ezt elmondtam anyunak is és azt monta, hogy majd tanulok. amúgy töriböl 4-es tanuló voltam a 3 egyes elött.

2014. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
+ van még három testvérem, és velük sokkal több baj van mint velem
2014. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem ugyanaz a helyzetünk, ez a "baj" :/ nekem anya semmit se néz meg, minden rám van bízva, mondhatnám azt is h lesz@rja, de mégse, mert ha nagyon rosszul állok, akkor szid csak... most nekem meg kellene várnom a következő irodalom órát, szerzek azzal egy ötöst. azzal mondhatnám hogy kiütik egymást? remélem szülőiről nem mérgesen fog hazajönni. ha elmondanám, megkönnyebbülnék...
2014. márc. 20. 22:58
 9/14 anonim válasza:
Hát ha bírsz szerez még egy ötöst. Nyugodtan megmondhatnád neki, hogy kiütik egymást, ha kijavítod szerintem nem lesz olyan dühös.
2014. márc. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szerzek is, most épp lehet... köszi a válaszokat!
2014. márc. 21. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!