Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lógni szeretnék suliból kb.1...

Lógni szeretnék suliból kb.1 hetet. Az okom "Hasmenés enyhe fejfájás bedugult az orrom biztos valami vírus mert az egyik osztálytársamnak is volt múlt héten. " az a bökkenő hogy 14 vagyok kiadná nekem ha egyedül mennék?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

14 évesen több eszed lehetne.

Gondolom orvosról beszélünk, bár azt nem írtad ki adna ki mit?

Nem gondolod, hogy előtte megvizsgálna?

2014. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja megkockáztatni az orvos azt, hogy nem ír ki suliból, mert bár nem vagyok benne biztos, de ha ő azt állítja, hogy jól vagy, az iskolában meg rosszul lehet, felelőtlenséggel járna a részéről. Persze nem leszel rosszul, de ezt ő nem tudja. :D


Attól függ, milyen az orvos, engem mindig kiírt minden szarért, ha köhögtem kettőt, már adta az igazolást. De ha ilyen kis sunyi, rókafejed van akiről lerí, hogy problémás, meg ravaszkodik, akkor nem lesz életbiztosítás, hogy megadja. :)

2014. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*rosszul leszel
2014. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok róka koma. Nem szoktam szarokat csinálni ez lesz most az 1. mondjuk rá.
2014. ápr. 6. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi lesz belőled később, ha már 14 évesen ilyen terveid vannak?
2014. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 reptoid ***** válasza:
100%
Politikus :D
2014. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hasmenés okés.

Lehetne fejfájás, hőemelkedés, de nem volt vészes, viszont a hasmenés az tartós. Az orrdugulás sem rossz, de kicsit egyedül van a hasmenés mellett, szóval csak azzal kamuszaga van. :D


Erre ki fog írni (én kiírnálak), és szerintem szerdán mehetsz vissza dokihoz, majd csütörtök újra suli.


Betegkártyádat vigyed, és nem fog kiakadni, vagyis én nem akadnék ki, bár azért néha furcsállom, de manapság már nem olyanok mint az én időmben a fiatalok, kicsit talpraesettebbek.

2014. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Király :D pont úgy volt ahogy az utolsó mondta! Szerdáig kiírt , hasmenés volt az ok. Amúgy nem tudom mi lenne belőlem? Mikor máskor lóghatnék a suliból? mikor 30 leszek? Elég jó legalább valami izgalmas is történik , nem ugyanazok a szürke napok mindig...
2014. ápr. 7. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!