Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia, matek...

Emelt szintű biológia, matek érettségire a mozaikos vagy a nemzetis könyvekből érdemes készülni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne mert jövőre érettségizem és tudni szeretném melyik a jobb.
2014. máj. 2. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Emelt biológiára a mozaikos tankönyveket tudom ajánlani. Mi a tankönyveken kívül a 11-12.-es feladatgyűjtemény (szintés Mozaikos) használtuk és Sebőkné Orosz Katalin:

Biológiaérettségi 3 (Scolar Kiadó) könyvét is.


Emelt matematikára teljesen mindegy melyik kiadó köteteit használod, mindegyik nagyon jók. Mi emelten használtuk az egységes érettségi feladatgyűjteményt 1. és 2. kötetét, valamint KÖMAL feladatokat oldottunk meg szép számban. Én még megvettem a Matematikaérettségi 4. (Scolar Kiadó) könyvet: [link] De ez nem muszály, internetről is le tudod tölteni a korábbi érettségi feladatokat.


Még annyit megjegyeznék a matematikakönyvekhez, hogy az emelt szintű tananyag egy külön kötetben van meg. Ez mind a két kiadónál találsz ilyet. Bármelyiket választod, alaposan fel tudsz belőle készülni.

2014. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Emelt bioszra szerintem a Mozaikos egy nagy kalap szar, utaltam belole tanulni, lassan lehetett haladni, nem kotott le es sok helyen idegesitett...sosem ajanlanam. A Maxim kiado biosz konyvei viszont csodalatosan jok szerintem:)
2015. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!