Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon keresek egy könyvet,...

Nagyon keresek egy könyvet, "Kegyesné Szekeres Erika – Simigné Fenyő Sarolta: Sokszínű nyelvészet. Alkalmazott nyelvészeti gender-kutatás. " Le lehet tölteni valahonnan?

Figyelt kérdés

A pontos adatok, már amennyit tudok: Kegyesné Szekeres Erika – Simigné Fenyő Sarolta (szerk.) 2003. Sokszínű nyelvészet. Alkalmazott nyelvészeti gender-kutatás. (Miskolc)


Ha valaki tudna segíteni, hogy honnan lehetne letölteni, beszerezni, kikölcsönözni, azt nagyon megköszönném! A google nem sok okosat mondott...


2009. dec. 26. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben utánanéztem, a miskolci könyvesboltban mégis lehet még kapni elvileg. Érdekes, ők újonnan 1500 ftért árulják... :D
2009. dec. 26. 13:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak használt eladókönyvek. pl. eladomakonyvem.hu , felvi.hu,Már én is vásároltam itt a 8.500-Ft-os tankönyvet megkaptam 2.000-ért + postaköltség és vadi új állapotban volt.
2009. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szeretné megtudni, hogyan szerezted meg a Sokszínű nyelvészet című könyvet, mert nekem is nagyon kellene. Nem találom sehol, melyik miskolci könyvesboltban vetted? Van annak honlapja?


köszönöm

2010. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Végül nem onnan lett meg, hanem a tanárnőm hosszas telefonálás után eljutott az egyik szerzőhöz (Simigné Fenyő Saroltához, ha jól emlékszem), akinek volt még otthon pár példánya, és kedvesen a rendelkezésemre bocsájtotta.

2010. dec. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!