Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénteken csinálok középszintű,...

Pénteken csinálok középszintű, előrehozott német érettségit. Ha nem leszek elégedett a jeggyel, jövő májusban újra megpróbálhatom a középszintet?

Figyelt kérdés
Minimum egy négyesre szeretném, de ha pl 3-as lesz, és úgy döntök, hogy javítani akarok, akkor jövő májusban mehetek újra középszinten, hogy a mostanit nem fogják beleszámítani?
2014. máj. 6. 14:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy már csak ősszel mehetek? Még van 1 évem hátra a középsuliból (12. osztály)
2014. máj. 6. 15:01
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
ha középszinten akarod megint akkor csak fizetősben tudsz újraérettségizni. de ha pl emeltet megpróbálod az ingyen van mert szintemelőnek számít
2014. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Mehetsz újra persze
2014. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az igen.. én erről még nem is hallottam... és májusban mehetek, vagy ősszel kell?
2014. máj. 6. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ezt azért csak megérdeklődted, mielőtt jelentkeztél előrehozottra...

Csak szintemelőt tehetsz jövő májusban.

2014. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Valaki magyarázza már el ezt konyhanyelven légyszi, mert én is hasonló helyzetben vagyok...
2014. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

15:09 szokása szerint ostobaságokat irkál.

Csak akkor mehetsz újra középszinten, ha most megbuksz (nem mész el a szóbelire). Ha hármast kapsz, akkor szintemelőt tehetsz a rendes érettségi idejében, egyébként csak az érettségi után lehet javítani (pénzért).

2014. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismétlő érettséginek hívják, de azt csak akkor tehetsz, pénzért, ha már kezedben van az érettségi bizonyítvány. Szintemelőt tehetnél jövőre, vagyis emelt szintet. De biztos meglesz a négyesed, az csak 60%, az iskolában az kettes.
2014. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de tök jó, hogy nekünk ezekről szinte semmit sem szóltak a suliban... :D fasza.
2014. máj. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!