Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy ment a mai emelt...

Nektek hogy ment a mai emelt töri érettségi? (2014) Mire számítotok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 15:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nehezebb volt szerintem az előző évi érettségiknél. Az esszéknél kevés volt a jó téma, de ez nyílván ízlés kérdése. Az utolsó feladat egy föci érettségiből keveredhetett bele a dolgozatba, mert az aztán nem történelem volt. Ötösre számítok amúgy.
2014. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kicsit nehezebb volt, mint amire számítottam. Ráadásul azok a témák közül, amiket külön átnéztem a napokban egy se volt benne. :) 50-60% körül sikerülhetett, talán megvan az ötös.
2014. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én meg átakartam nézni tegnap még 48-at meg a XVIII. századi nemzetiségeket, nem néztem át és persze h benne volt mindkettő...vesztek is pontot mindkettőnél. kicsit akartam csak falba verni a fejem...az utolsó feladat nekem se nagyon tetszett, egyébként teljesíthető volt.
2014. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Első része elég nehéz volt... 48at én is elfelejtettem átnézni persze hogy belerakják arra szerintem pontot se kapok a 4ből esszék viszonylag jól mentek de függ attól is hogy ki javítja..:)) 60%nak nagyon örülnék..
2014. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A nyomorult újkori kapitalista világgazdaságos feladatra mi volt a válasz? Életemben nem hallottam még róla.. Emelt töri fakton se volt róla szó, csak az angol fejlődés volt tananyag.
2014. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én se hallottam a kapitalizmusos feladatról töri fakton, pedig nem akármilyen tanárom volt. Viszont ha jól emlékszem a tankönyvbe olvastam róla, úgyhogy nekem a Németalföld volt a megoldás.
2014. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
szerintem nagyon nehéz volt, sokkal nehezebb, mint amilyenek az előző éviek voltak... pedig szeritnem mindegyiket megcsináltam, és a feladatsorok mentek ilyen max 4-5 hibával, ez meg... aztán megláttam az esszéket és még jobban kiborultam. teljesen lehetetlenek voltak a témák, alig bírtam választani közülük. engem nagyon elkeserített :( esetleg nem tudjátok valahova raktak már fel nem hivatalos megoldásokat??
2014. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ÉS tényleg Németalföld volt a helyes megoldás.... Gondoltam is rá de az a forrás annyira összezavaró volt, hogy végül nem írtam semmit -.-
2014. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jajj de jó :)) már fent vannak a megoldások?
2014. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) és a város (amit a spanyolok ledöntöttek vagy mi) Antwerpen volt?
2014. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!