Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nehéz volt a...

Szerintetek is nehéz volt a mai emelt töri érettségi?

Figyelt kérdés
Az utolsó kérdés például abszolút nem történelem érettségibe való szerintem, hanem inkább földrajzba. Az esszék témái sem voltak szerintem túl jók, nem volt pédául I.világháborús téma sem, pedig mindenki azt várta. A cigányokkal kapcsolatos esszénél pedig elég ködösen volt megfogalmazva az elvárás. A Magna charta Libertatumot és a jakobinusokat pedig nevetséges, hogy egy korszakba vették.

2014. máj. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
az tuti h nehezebb volt a tavalyinál. az utolsó feladattal nekem az volt a bajom h az egész szürke volt és rohadt nehezen tudtam megkülönböztetni a színeket, igazán odahúzhatták volna, vagy valami. Alapvetően jó témák voltak a tesztnél, '48, '56, EU integráció, Szent László meg stb, a csavar csak az volt benne, hogy természetesen nem azokat kérték, ami a tankönyvbe le van írva...azt például most sem tudom még h a kapitalizmusos feladatnál a Németalföldről volt-e szó...
2014. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kapitalizmusos kérdésnél szerintem nagyon benéztem az országot. Elôször Hollandiát, aztán Németalföldet írtam (lehet, hogy mindkettô helyes lett volna), erre bekavar a feladat a spanyolokkal, meg írta is, hogy egy tartomány is lehet akár a megoldás, így Flandriát írtam, ami 100%, hogy hibás.
2014. máj. 7. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az esszék jól mentek de az első rész katasztrofális. csak a szóbeliben bízok mert a tételek viszont jól kidolgoztam és tudom is őket,ha még át is tanulom újból,csak pár pontot veszítek vele valószínűleg.
2014. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első rész elég brutális volt szerintem, főleg az amerikai alkotmányos meg a szabadságharcos feladat, az esszéknél én mondjuk örültem a Magna Charta Libertatumnak, mert előző nap néztem át.
2014. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nehéz volt :(
2014. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!