Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legjobb spanyol könyv? A...

Legjobb spanyol könyv? A legjobbat.

Figyelt kérdés
Mondták hogy van olyan,amiben hiba vagy baromság vagy mit tudom én.. De olyat amibe egyáltalán NINCSEN hiba és a legjobbat.. Köszii előre <3

2014. máj. 7. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam xD Mindegy.A Colorsba meg más könyvekben valóban helyesírási hiba van?Azt mondják ez a legeslegjobb: Gómez, Yasmín Hondar: Mosolyogva spanyolul .. Valóban ez lenne a legjobb?Tényleg nincs benne SEMMI hiba?Hm.. Segítsetek légyszíves
2014. máj. 8. 00:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Az élő nyelvben is vannak hibák, nem ez számít. A nyelv változik, ami most jó, pár év múlva lehet hiba lesz. A Colores amúgy elég jó. De atól is függ, hány éves vagy, egyedül vagy tanárral, csoportban tanulsz, van, hogy a tanár választ.
2014. máj. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok,nincs tanárom de szeretnék.. Hm..
2014. máj. 8. 10:36
 4/5 anonim válasza:
Szia, én nemrég vettem meg a Colores-t, eddig nem találtam benne hibát, pedig egy ideje én is elég szigorúan állok a könyvekhez helyesírási szempontból, mert egyre több olyan könyvvel találkozok ahol nemcsak a spanyol de még a magyar szavak is el vannak írva, szerintem a Point ilyen, ahhoz alapból hozzá se nyúlok, egyszer a könyvesboltban láttam valami nyelvtani áttekintéseset, ami jó lett volna, mert én is egyedül tanulom a spanyolt, de annyira iszonyúan sok benne a hiba, hogy nem lehet elviselni! Amúgy én is 13 évesen kezdtem a spanyolt, egy éve, első spanyol könyvem a KEZDŐK SPANYOL NYELVKÖNYVE volt, amit a szüleimtől kaptam, volt benne pár hiba, főként a nyelvtani magyarázatban, de nem vészes. A Cervantes-ben (Budapesten a spanyol intézet) azt mondták, a Gente nagyon jó, ott abból tanulnak, de nem lehet sok helyen kapni, rendelni viszont a libri oldalán szerintem igen. Aztán a Berlitz spanyol társalgás szerintem elég jó, kevés hiba volt benne (pár azért volt), de ahhoz is van CD (ahol tényleg spanyol emberek beszélnek), szótár a végén, ugye az egész ilyen szituációkból áll, mondatokból, de elmondatja veled a szavakat, elmondja, mi miért van, szóval szerintem jó. Eddig viszont tényleg a Colores tetszett a legjobban, nekem a Colores 2 van meg munkafüzettel, de gondolom az 1 is jó, viszont tényleg ez az egyetlen könyv, amiben még nem találtam hibát. Témák szerinti, vannak sulik, ahol ezt használják, van hozzá hanganyag, a munkafüzethez is, és minden téma végén egy kis kultúrális szöveg Spanyolországról, nyelvtan, helyesírás, múltak... Szóval nekem nagyon tetszett, igényes, kivitelezett, képekkel, fényes lapokkal, jó vele dolgozni, egyszóval, igen, szerintem nyugodtan megveheted. :)
2014. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja, előző vagyok, és még annyi, hogy előbb utóbb te is észre veszed a hibákat, ha sokféleképpen látsz valamit, de nézhetsz online sorozatokat, vagy az e-spanyol.hu elég jó, nincs benne hiba, ott is megnézheted, amiben nem vagy biztos.
2014. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!