Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek,...

Szerintetek mit tegyek, egyaltalan Mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Jovo het szerdan emeltezek bioszbol,szerettem volna megtanulni a mozaikos 2 db konyvet,az azert nem egy nagy dolog. Viszont az erettsegik ota nagyon faradt vagyok volt hogy reggel fel 7kor felkeltem tanulni.nem Sukerult eleget pihenni,most akarmennyIt alszom faradt vagyok es nem birok tanulni , mit tehetnek ugy 20 lecket neztem volna at naponta..hogy lehet ertoen tanulni es nem magolni?
2014. máj. 9. 13:21
 1/2 anonim válasza:

Eloszor is pihend ki magad rendesen. Sok idot es energiat megsporolsz azzal ha egyszer 1-2 oraval tovabb alszol a tervezettnel es aztan ujult erovel kezdesz neki a tanulasnak.

Az anyagot olvasgasd at tobbszor, probald megerteni, elkepzelni, esetleg abrakat is keszithetsz ha ugy jobban megy. En is emeltezek bioszbol, es hat sajnos vannak reszek amiket viszont muszaj magolni...

Ha ugy erzed vegkepp elfardtal pihenj kicsit-hallgass zenet, netezz gy keveset, egyel-igyal vmi finomat, menj ki a friss levegore, vagy beszelgess vkivel..addigis regeneralodsz..

Meg persze szamitogepet, telefont tartsd magadtol tavol tanulas kozben..bar lehet ez az en szemelyes problemam..:D

Sok sikert! :)

2014. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom,neked is sok sikert :)
2014. máj. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!