Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak az volna a kérdésem hogy...

Csak az volna a kérdésem hogy középiskolában össze szokás adni az első félévi és a második félévi bizonyitványnak az eredményét?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Első félévi bizonyítvány nincs... És hogy gondoltad? Ha mindkét esetben 5-ös voltál, akkor év végén 10-es leszel?
2014. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Második félévi bizonyítvány meg még annyira sincs. Félévi értesítő és év végi bizonyítvány van (ez utóbbi az egész évről), és ahogy az első írja, semmi értelme összeadni.
2014. máj. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem de én úgy halottam hogy össze adják az első fél évi és a második félévi értesítőt és elosztják kettővel és azt írják a bizonyítványba.
2014. máj. 14. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez már másképp hangzik, ugye.

Rosszul hallottad.

Második félévi értesítő nem létezik.

2014. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.Nálunk úgy van hogy azt a jegyet amit kaptál első félévi jegyként, az egynek számolják és össze adják azokkal amit kaptál még a második félévben aztán elosztják és így lesz meg az év végi eredmény.
2014. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!