Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy hívják ezt idegen szóval?

Hogy hívják ezt idegen szóval?

Figyelt kérdés

Hogy hívják azokat az embereket, akik elé bármiféle bizonyítékot rakhatsz, ők akkor sem hiszik el? (Azt amiről a bizonyíték szól).

Pl.: (kitalált történet) a szomszédnak van egy bonsai fája. Elmondom valakinek, hogy a szomszédomnak van egy bonsai fája. Nem hiszi el. Másnap hozok neki egy levelet róla. Akkor sem hiszi el. Rá következő nap egy fotót hozok róla. Akkor sem hiszi el. Rá következő nap egy hosszú videófelvétellel rukkolok elő. Akkor sem hiszi el. Aztán a "perdöntő bizonyítékként" elviszem őt a szomszédhoz, hogy megnézze a bonsai fát. Akkor sem hiszi el.(ez nem valószínű, hogy akkor sem hinné el, de ez csak egy példa)

Mint, ahogyan a példából is látszik, akármilyen bizonyítékot dugsz valaki orra alá, ő akkor sem fogja elhinni. Nos, vannak ilyen emberek, hogy hívják őket?

Tudom, hogy van ilyen szó, csak az Istenért sem akar beugrani. Többször itt volt már a nyelvemen, de sajnos totál elfelejtettem.


2014. máj. 21. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak trollkodsz, mert semmiféle valós bizonyítékod nincs a vallásodra/ufókra/szellemekre.


Itt nem velük van a baj, hanem veled!

2014. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi bajod van?

Én arra vagyok kíványcsi, hogy hívják azokat, akik elé ha bármilyen bizonyítékot is raksz, nem fogják elhinni.

Erre van egy szó. Egyetlen egy idegen szó.

2014. máj. 21. 23:13
 3/3 A kérdező kommentje:

Megvan!!!

A szó, amit kerestem, az a "szkeptikus".

:)

2014. máj. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!