Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen végzettség kell ahhoz,...

Milyen végzettség kell ahhoz, hogy szolgáltatókhoz (Telekom, Vodafone) bekerüljek, mint ügyintéző?

Figyelt kérdés
Tehát, akikhez ha bemegyek, fizetek számlát, vásárolok készüléket, stb. Oda milyen végzettség kell?
2014. máj. 21. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Vodafone-nál vagyok, és érettségivel már vesznek fel embereket.
2014. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó, mert az van. :)
2014. máj. 28. 21:31
 3/4 anonim válasza:

Érettségivel simán felvesznek! Annyi, hogy teljes körű ügyintéző/értékesítő csak akkor lehetsz, ha több vizsgát leteszel ami kb 4 hónapot vesz igénybe.

Viszont ha sikerül, akkor az olyan mintha egy külön "szakmád" lenne, tehát más városban is soron kívül felvesznek ha van állás hirdetve! (az adott szolgáltatónál)

2014. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem,hogy fizetés szempontjából kb mennyit lehet vele keresni?
2017. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!