Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó voltam? :/

Nagyon bunkó voltam? :/

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy telefonozós, nagypofájú fajta, de matek órán elővettem a telefonomat, mert nem találtam a számológépemet. Viszont óra előtt pont Candy Crushoztam és nem léptem ki . A tanár pont mögém hajolt és nézte, hogy mit csinálok, és úgy tűnt, mintha játszanék. Szerencsére a padtársam megdobott egy géppel, amikor kérdezte, hogy mit csinálok. Anya szerint bunkó voltam. Szerintetek?
2014. máj. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Most miért is lettél volna bunkó?
2014. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert órán telefonoztam és félreérthető.
2014. máj. 23. 20:15
 3/6 A kérdező kommentje:
volt
2014. máj. 23. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanár is ember, ezek a dolgok nem olyan vészesek senki szemében. Ha nem beszélsz vele bunkón átalában akkor nem fog annak tartani és ennyi.
2014. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem csináltál semmi olyat, ami miatt bunkó lennél..;)
2014. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapból órán nem kéne telefont használni, pont az ilyenek miatt. Vagy kinyithatnád a szád, hogy szólj, tanárúr/ tanárnő, nem találom a számológépem, használhatnám a telefonom?
2014. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!