Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet csinálni konzult...

Ezt meg lehet csinálni konzultáción?

Figyelt kérdés

3-án lehet megnézni ugye az írásbeliket, de jövő hét kedden megmondják a pontszámokat.


Én viszont nem leszek otthon.

Szóval nem baj ha én nem megyek be? Vagy muszáj?


A másik kérdés:

azt megteheti egy osztálytársam, hogy megérdeklődi az én jegyemet is? Arra gondoltam, elküldi nekem majd sms-be, amíg nem leszek otthon.

Vagy ehhez kellene írni egy meghatalmazást, hogy megtudhassa az én pontjaimat is?


2014. máj. 23. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a megtekintés, hanem a te érdeked, hogy észrevedd az esetleges javítási, számolási hibákat. Hogy megmondják-e az osztálytársadnak a te jegyeidet, az helyi döntés, ha adsz neki meghatalmazást (da akkor már 2 tanú is legyen rajta), akkor biztos. De lehet, hogy simán megmondják neked telefonban is.
2014. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!