Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME - VIK mérnökinformatikus...

BME - VIK mérnökinformatikus szakra megfelel a Mac OS X?

Figyelt kérdés
Szóval a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemre jelentkeztem mérnökinformatikus szakra, és laptopvásárlás előtt állok. Úgy tűnik, hogy a pénztárcám engedi, hogy vásároljak egy MacBook Airt. Azt szeretném kérdezni, azoktól, akik oda járnak, hogy ott milyen szoftvereket kell használni? Ezek a szoftverek elérhetők Mac-re is, vagy létezik rá valamilyen "alternatíva", amivel helyettesíteni lehet? Ezek a szoftverek mennyire vannak horror áron?

2014. máj. 25. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre annyit tudok, hogy elérhető Office csomag Mac-re is, meg az árát is tudom, de én a többire vagyok kíváncsi, mert gondolom programozáshoz meg minden egyébhez is szükség van szoftverekre. :)
2014. máj. 25. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Néhányan küzdenek ilyen gépekkel is, némi pluszmunka de el lehet boldogulni.


Xcode / CodeBlocks ami kelleni fog.

2014. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami neked kell, az a Bootcamp.
2014. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az Office csomagra kb. semmi szükséged nem lesz azon a szakon.
2014. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!