Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Mit csináljak, ha úgy érzem, nem vagyok idevaló?

Figyelt kérdés
Első éves fogorvostan hallgató vagyok. Mióta az eszemet tudom orvos szerettem volna lenni, az első sikertelen próbálkozásom után döntöttem úgy, hogy megpróbálom a fogorvosit. Fel is vettek, nagyon is örültem neki. De ahogy elnézegettem, hogy miket is fogunk majdan taanulni, őszintén szólva egyáltalán nem érdekel. De ami miatt a legjobban meg vagyok rémülve, hogy semelyik tárgy sem megy, mármint a nem fogászas tárgyak. Minden csak nyövgenyelősen. Annyira elveszettnek érzem magam, mert hogy általános orvosira felvizzek az pont az alap tárgyak miatt nem opció, de fogalmam sincs akkor mit tanulhatnék? Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz ebből ( ha egyáltalán eljutok addig, amikor már lesznek fogászos tárgyaink).
2014. máj. 25. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!