Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben a tanévben elég sokat...

Ebben a tanévben elég sokat hiányoztam de van rá igazolásom. Most összejött 4 nap igazolatlan hiányzás 28 óra. Most mi lesz? Mit csinálnak 28 igazolatlan óra után?

Figyelt kérdés
Ma küldtek egy levelet anyunak a Gyermekjóléti Szolgálattól, hogy hívja fel őket és egyesztesenek időpontot. Tanköteles vagyok még.

2014. máj. 26. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

És hogy jött össze az igazolatlan?

30-tól vannak amúgy komolyabb szankciók, bár ha jól tudom, a családit már most megvonhatják.

2014. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát most ebben a 4 napban nem tudtam már bemenni... A tanárok utálnak éresztetik velem hogy nem vagyok oda való, és pont ezért félek mert már év eleje óta a gyámügyel fenyegetőznek, és akkor nem is volt igazolatlanom. Én ugy tudtam hogy 50-től veszik el de nem vagyok benne biztos
2014. máj. 26. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
50-nél veszik el, de már egy óra után köteles az iskola a szülőt értesíteni, 10-nél a gyámügyet.
2014. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De akkor most semmi komolyat nem tudnak csinálni igaz?
2014. máj. 26. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért nem tudtál bemenni ebben a 4 napban? Ha beteg voltál és "lejárt" az igazolás, akkor vissza kellett volna menni a dokihoz, hogy írjon még ki.
2014. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, most már bánom mert nem gondoltam bele komolyabban, de volt bőven oka, ekész évben azt vártam hogy legyen már vége a tanévnek, a tanárok azon vannak hogy tegyenek ki, az osztálynak sem vagyok valami szimpatikus pedig nagyon próbálkoztam, eléggé magam alatt is voltam nem bírtam így bemenni. Csak remélni tudom hogy nem lesz belőle gond.
2014. máj. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!