Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BUDAPESTI NORMÁLIS KOLLÉGIUM...

Biiio15 kérdése:

BUDAPESTI NORMÁLIS KOLLÉGIUM ÉRDEKELNE (? ) többi lent!

Figyelt kérdés
A barátommal szeretnénk beköltözni közösen egy budapesti kollégiumba (azért mert nincs pénzünk albira).Olyan koli érdekelne ahol van 2-4 fős szobák nem dzsuvás normális körülményekkel rendelkezik, nem tele roma származású egyénekkel és lopós csövesekkel a menza is türhető. Közép iskolások vagyunk. Nem vagyunk toppon , esetleg olyan ahol együtt tudunk lenni 1-2 ágyasba vagy hasonló van bp-n?

#Budapest #kollégium #koléégium budapesten #jó koli bpn #jó koli budapesten
2014. máj. 26. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

A kollégium az nem szálloda vagy motel... Örülhetsz ha bekerülhetsz, arról ne nagyon álmodj, hogy a hapsiddal külön szobád lehet...

A legtöbb helyen beosztanak és hogy kivel legyél egy szobában, abba se mindig szólhatsz bele. Első évben legalábbis majdnem biztos ez...

Ahol én voltam koleszos, első évben 14-en voltunk egy szobában, nem választhattunk. A legkisebb szobában is 4 ágy volt, az már csúcs volt, ha azt egy csapat megszerezte, jellemzően akik régóta koleszosok voltak már ott, és jól viselkedtek. Én is csak utolsó két évben alhattam ott...

2014. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
+ Azt kifelejtettem, hogy még azt sem szokták engedni, hogy fiú-lány vegyes szobák legyenek... Úgyhogy csak óvatosan az igényekkel...
2014. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet még egyetemi kollégiumban SEM lehet nagyon intézni, nem hogy középiskolásban.
2014. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!