Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha Földtudományi alapszakr...

Hogyha Földtudományi alapszakra szeretnék menni de fizika és magyar emeltem van csak, földrajzom pedig nincs, attól még esélyes hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a felvételi tárgyakat teljesíted és van elég pontod akkor fölvesznek. De a magyar emeltért nem fogsz többletpontot kapni mivel nem felvételi tárgy, így tök fölösleges.
2014. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ha csak a fele van meg a felvételi tantárgyaknak? akkor nagyon nagy a gáz?
2014. máj. 28. 17:22
 3/3 anonim válasza:
100%

a földtudományi szakra ezek közűl kettőből kell érettségizned: biológia v. fizika v. földrajz v. informatika v. kémia v. matematika v. természettudomány v. szakmai előkészítő tárgy


én úgy hallotam, hogy a fizikával többet érsz itt mint a földrajzzal, szóval még jól is jártál.

2014. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!