Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga nem fog menni?

Forgalmi vizsga nem fog menni?

Figyelt kérdés
Még egy óra és vizsgázok, de ma bebizonyosodott, hogy nem állok készen! Egészen a mai napig nem volt semmi gond egész jol ment minden! Az a bajom hogy eddig a 35 óra alatt végig mondta, hogy index, tükör, lassíts... stb, de ma nem! Sokszor elfelejtettem indexelni, orral balea nem tudtam rendesen beállni mikor észre vettem hogy ülnek a másik kocsiba. Borzasztó volt! Miota tanulok vezetni összesen nem hibáztam ennyit mint ma :( oktatom nem kapott szikrát. Nem tudom mi lesz velem kedden de esélytelen a dolog :( valaki volt már így?
2014. máj. 29. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit dekoncentrált voltál, a vizsga alatt úgy is jobban odafigyelsz majd. Egyik ismerősőm is pont így volt, akkor a haverokkal kitaláltunk neki ilyen mondóka szerüségeket h pl kanyarodásnál: index körülnéz kanyarodik.

Ezeket mondogatta magának és simán átment. Plusz jó ha fejben kicsit végigjátszol bizonyos szituációkat!

2014. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Igen igen le rajzoltam a parkási folyamatokat és ma egész nap jár az agyam hogy x helyzetekben mit csináljak majd :) sok függ majd a vizsgabisztostól az tuti! Remélem vizsga elött mond pár kedves szót és akkor könnyebben lenyugszom :)
2014. máj. 29. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nem lesz vigasztaló, de ha ennyire nem megy, ne baj, ha megbuksz, mert csak közveszélyes lennél egyedül. Most mi az komolyan, hogy elfelejtesz indexelni?? Másokat is megtévesztesz evvel és ronda baleseteket okozhatsz. Én se úgy születtem, hogy tudtam vezetni, de ezeket készségszinten el kell sajátítani, mire odajutsz, hogy lerakod a vizsgát, mások életével is szórakozol, ha ez nem megy.
2014. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok egyik percről a másikra át állni, hogy 35 órán keresztünk mindig mondta az oktató, hogy index, és most ma már nem mondta! Szerintem ez rohadtul nem így működik, már órákkal ezelőtt abba kellet volna hagynia hogy mondja és akkor mostanra ráállt volna az agyam, hogy kanyarodás= index! kb 3 órája kezdtem ezen már agyalni hogy mi lesz velem vizsgán ha nem mondja...erre tessék. Barátnőim is mondják, hogy nekik kb az első 5 órán mondta az oktató és rá állt az agyuk. Mind tudjuk nem 30 óra alatt fogok megtanulni vezetni, hanem a következő 10-20 évben amíg vezetek majd!
2014. máj. 29. 16:01
 5/7 anonim válasza:
Az oktató valószínűleg azért mondja, hogy index, mert hozzá akar szoktatni ahhoz, hogy indexelj. Gondolkodni is kell vezetés közben. Az idexelés még a legkisebb bétek, rengetegen tesznek rá. Az index elmulasztása csak 1 hibavonal, de tudod, egy hibából max 3 lehet, különfélékből max 10. Amúgy az, hogy kanyarodás=index az alap. Már 4 éves koromban, amikor az apukám az ölembe ültetett, indexeltem...
2014. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom persze!" Csak" 1 felejtettem el ma is! Nekünk nincs autonk nem is volt sajnos is előszőr az oktató autót vezettem! Ma az ora első felében 40el mentem 50helyett ezért jött a lecseszes a masodik feleben pedig 35el a 30 helyett mert annyira figyeltem hogy melyik sáv lesz az enyém hogy megnyomtam a gazt! Nagyon rossz volt ma is! :( oktatom finoman célzott ra hogy a holnapi vizsga nem igazan fog sikerulni ez 100% persze ezt en is tudom! Mondtam neki hogy at tehetjük? De nem lehet... M1 remelem masodszorra menni fog majd :( gyonromat is tönkre teszi a sok idegeskedes, jo lenne ha mar vege lenne :(
2014. jún. 2. 10:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Megbuktam :( nagyon szépen vezettem az ora feléig y megfordulás is meg volt, aztán jött apárhuzamos parkolás tolatva, természetesen nem tudtam beparkolni mert az oktato itt mar nem mondta hogy mikor szedjem alá így a kocsi fele kilógott pedig 2 szer próbálkoztam :( iszonyú érzés volt :(
2014. jún. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!