Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha féléves tantárgyról hiányzo...

Ha féléves tantárgyról hiányzok 30%-ot akkor abból osztályozó vizsgát kell tenni?

Figyelt kérdés
Pontosabban társadalomismeret óráról. A tanár követelménye az volt, hogy válasszunk egy témát, készítsünk előadást és adjuk elő és persze viselkedjünk jól, mert ezek alapján leszünk értékelve év végén. Nos én mindkettőt megtettem, de egy betegség miatt sokat hiányoztam és félő, hogy ebből a tárgyból összejött a 30%.

#hiányzás #féléves tantárgy
2014. máj. 29. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyéb jegyeket nem adott? Ha nem, akkor ennyi a követelménye, és azt teljesítetted. Tehát nem kell osztályozóvizsgáznod. Ha kellene, már szóltak volna.
2014. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AZ elsőnek: ez ilyen formán nem igaz. Ha egy adott tantárgyból az évvégén jegyet kapsz bizonyítványban -ergo nem csak részt vett-, akkor törvényileg elő van írva, hogy az összes óra 30%-t hiányoztad, akkor értékelhetetlen vagy a tárgyból,függetlenül attól, hogy mennyi és milyen érdemjegyeid vannak(lényegtelen, hogy 100 db 5-ösöd van)
2014. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légy oly szíves idézni azt a törvényt. Mert veled ellentétben én tudom idézni. De megvárlak.
2014. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennél a tantárgynál nem jegyet kapunk év végén, hanem megfelelt, jól megfelelt vagy nem felelt meg lesz a bizibe.
2014. máj. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!