Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem emelt szóbelin 30...

Történelem emelt szóbelin 30 pontot a 60-ból mennyire könnyen lehet összeszedni?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy a szóbeli nagyon nehéz, pedig én úgy gondoltam, hogy azzal inkább feljavítani tudnék. Ennyire nehéz lenne jó pontokat elérni? Nekem 45 körül kéne az ötöshöz. De ezek után azon is elkezdtem aggódni, nehogy annyira lerontsam, hogy a pluszpont se legyen meg. Forrás csak segít nem?
2014. máj. 29. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyon relatív. Hiába vannak források, atlasz, a vizsgáztatók előtt ott egy javítókulcs. Ha valamit nem mondasz el, rákérdeznek, kifejtetik veled. Persze segíthetnek téged, hogy rátalálj a megoldásra, de nem mondanám könnyűnek.
2014. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!