Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet abból baj, ha jóban...

Lehet abból baj, ha jóban vagyok egy tanárral, aki jövőre tanítani fog? Mit érthetett ezalatt barátnőm?

Figyelt kérdés

Jóban lettem az egyik férfi tanárral, aki jövőre tanítani fog. Ő szerintem nem is tudta, hogy a sulijába járok, én meg nem tudtam, hogy tanítani fog.


Többen is rákérdeztek már, hogy mégis honnan ismerjük egymást meg ilyesmik. Egyik barátnőm meg azt mondta, vigyázzak, nehogy bajom legyen ebből? Mégis mire gondolhatott?


Félreértések elkerülése végett nem úgy vagyunk jóba, hogy szerelmileg, csak néha viccelődünk egymással, leállít beszélgetni, érdeklődik, kedvesen mosolyog stb. Teljesen ártatlan dolgok. De egyébként eléggé megdöbbent, amikor mondtam neki, hogy melyik osztályba megyek, szerintem őt is úgy meglepte, mint engem :)



2014. máj. 31. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet semmi baj, max ha van valami degenerált osztálytársad, az cikizhet, ennyi, ezzel meg nem kell törődni. Semmi pánik! Mondjuk lehet, hogy fura lesz, ha tanítani fog, de majd hozzászoksz az új szizuhoz :)
2014. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!