Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újrafelvételizősként nem baj,...

Gimcsi kérdése:

Újrafelvételizősként nem baj, ha elmegyek a gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Újrafelvételizek idén. Még nem voltam - a gimnázium kivételével - gólyatáborban, és idén nem szeretnék ebből kimaradni,viszont már 22 éves vagyok.

Nem vettem részt egyetlen főiskolai rendezvényen se,így nem is szereztem barátokat. Eleve ott rontottam el,hogy nem mentem el gólyatáborba,majd olyan csoportba kerültem,ahol vagy voltak már kisebb csoportok vagy nem voltak szimpatikusak az emberek. Így 1 évet elvégeztem,majd 1 évet passzíváltattam és utazgattam.

Úgy döntöttem,h újrafelvételizek ugyanarra a szakra,de nem azért,hogy elmehessek a gólyatáborba..:D 1 tantárgyam tavaly nem sikerült,ami fontos a továbbtanulást illetően,így is úgy is csúsznék egy évet,így akk mindent tiszta lappal kezdek,de most már csak költségtérítéses alapon vagy beszámítom az eddigi jegyeimet,ezt még nem döntöttem el.

A lényeg: Szerintetek nem fogok kitűnni a többiek közt? A korkülönbség miatt azért tudnék szerezni néhány barátot?


22/L



2014. jún. 3. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! A barátszerzés soha nem koron múlik! Nyugodtan menj el! Ki ne hagyd! Sok sikert kívánok! :)
2014. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rad fog startolni egypar fiú mint érett nőre.
2014. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!