Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Holnap temazaro...

Mit csinaljak? Holnap temazaro, en meg semmit sem tudok.

Figyelt kérdés

Semmit sem tudok, egyszeruen nem tudok koncentralni, mashol jar az agyam. Pedig jol kene sikerulnie, mert ezalapjan dol el, hogy milyen lesz az evvegi jegyem. Elmondom magamban,hangosan olvasok, leirom, kiemelem, de semmi sem valik be. Nagyon sok gondolat jar az agyamban es akkor sem koncentralok a szovegre, amikor olvasom. A targy egyebkent tortenelem.~

Szerintetek mi segithetne? Elpakoltam mindent az "utambol", hogy ne vegye el a figyelmemet, ki is nyitottam az ablakot, hogy jojjon be friss levego, fel is alltam mozogni, de nem jo semmi sem. Mit csinaljak??

Es nem, nem logok a gep elott, most jottem fel csak.


2014. jún. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Igyál!
2014. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
probálj még valamit teni de késő este ne tanulj holnap reggel még nézd át és kérj segitséget a többiektől meg fogják érteni... és már év vége nem kell magyon tanulnod..
2014. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kávé!!!!!!!!:)
2014. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanuljál! Tea, arcmosás, nyitott ablak, megfogadás, hogy legközelebb.
2014. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!