Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

1. Elmész holnap vizsgázni, de az egészre 2 napot tanultál (ha a mát is beleveszem), míg mások egy egész hetet, és valószínű, hogy az elérhető legjobb vizsgaeredményed a 3-as, DE végre túl leszel az egészen, mert jövő héttől amúgy is dolgozol.

2. Elhalasztod jövő csütörtökre, amikor is már nagyobb esélyed lesz az 5-ösre, ezáltal pedig a picivel nagyobb összegű ösztöndíjra. VISZONT tegnap fölöslegesen tanultál éjfélig, és június közepén fogsz végezni, holott már elhatároztad magadban, hogy az első héten kilősz mindent.


2014. jún. 4. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én mindig "hosszú távon" nézem a dolgokat. Egy év múlva pl teljesen mindegy lesz, hogy tegnap meddig tanultál, illetve az is, hogy június 10.-én vagy 20.-án végzel a vizsgáiddal. A jegy viszont ott lesz.

Én a 2.-at választanám de csak akkor ha nem csak az van az egész mögött, hogy kicsit ki szeretnéd tolni a dolgokat. Ugyanis, ha most skippeled a vizsgát de jövő csütörtökig semmivel sem tanulsz többet akkor teljesen mindegy mikor vizsgázol. :)

2014. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért akarnám kitolni, amikor az a lényeg, hogy minél hamarabb végezzek? O.o Csak pusztán attól félek, hogy a tanár javításnál nehezebben adja majd meg az ötöst/csak június végén lesz időm javítani... stb. És igenis számít ez az egy hét, mert mennék már dolgozni, ill. várom a családomat. :)
2014. jún. 4. 08:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindegy, végül az első mellett döntöttem, nem veszítek vele semmit. Köszi a választ.
2014. jún. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!