Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak?...

Mi a francot csináljak? (Diákigazolvány)

Figyelt kérdés
Sziasztok a tegnap voltam lent a jelenlegi iskolámban hogy át szeretnék iratkozni egy másikba... stb stb és mikor mentem volna el elkértem a ottani diákigazolványom mert mennék nyári munkára és oda kell de azt mondta hogy nem adhat igazolványt mert most akarok ki iratkozni... ahova be akarok iratkozni ott meg azért nem mondtam hogy adjanak mert úgyis azt mondanák hogy nem adunk mert nem vagy ide beiratkozva mit csináljak? mert nekem kellene akár ideiglenes akár rendes! ugye amit kértek hogy töltsük ki a papírt ami alapján döntik el hogy fel vesznek-e vagy sem azt holnap akarom levinni de az is egy pár két még kiderül hogy ávesznek e tehát onnan sem tudok kérni még ideiglenes igazolványt sem mert az még sok idő lesz mire átvesznek.. mit tegyek fontos lenne...!
2014. jún. 4. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha kiiratkoztal, nem vagy jogosult diakigazolvanyra, ha meg nem iratkoztal meg be, akkor meg azert nem vagy jogosult. Ideiglenes diak csak annak jar, aki beiratkozott diak valahol es folyamatban van a diakigazolvany elkeszitese.
2014. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Faca végre örülök hogy lenne munkám és nem az apám nyakán kell ülni lenne havi 80 ezrem és erre ezel kell szarakodni...
2014. jún. 4. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!