Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsgát mikor kapom meg...

Nyelvvizsgát mikor kapom meg az emelt angolomért?

Figyelt kérdés
Idei tanév elején tettem le sikeresen az emelt nyelvi érettségimet, amiért elvileg nyelvvizsgát kapok. Mikor vehetem ezt át? Amikor a többi érettségi papírokat is megszerzem?

2014. jún. 4. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kaptál papírt a sikeres érettségiről?
2014. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, kaptam már, de ilyen bizonyítványt még nem, azt csak majd amikor a többivel is végeztem.
2014. jún. 4. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, az érettségi bizonyítványba lesz beleírva.
2014. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát majd jövő hónapban

(vagyis a szóbelik után/végén)

2014. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Az érettségi bizonyítványba lesz beírva, hogy az általad teljesített vizsgák megfelelnek az angol nyelvvizsga szintjének.

Viszont úgy tudom, hogy akkor jár felsőfokú nyelvvizsga, hogyha az angol emelt + 2 tárgyból angol nyelvű vizsgát abszolválsz, egyébként nem

2014. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De azt ő nem mondta, hogy felsőfokút akar.
2014. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak egy sima középfokú, amiért 28 pont jár. Drága a nyelvvizsga, de így ingyen legalább tudtam pontokat szerezni.
2014. jún. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!