Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű szóbeli érettségi...

Hektorr7 kérdése:

Emelt szintű szóbeli érettségin ott helyben elmondják az eredményeket? Aki volt már annak mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tehát az írásbelit már tudom a szóbeliből megyek és a vizsganak végén elmondják kinek hogy sikerült? Vagy megint várni kell az eredményre heteket?

2014. jún. 8. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
én a héten voltam szóbelizni és nem mondták meg az eredményt, jelenleg is csak az írásbeli eredményét tudom
2014. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez tiszta rossz dolog sztem!! És hogy sikerült az emelt szintű szóbelid? Gondolom jó sokáig tartott :P
2014. jún. 8. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondják és nem is mondhatják. Amikor mész a középszintű szóbelire, ott fogja elmondani az elnök az ünnepélyes megnyitáson.
2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez h*lyeség mert így akkor akár 0 pontot is adhatnak a szóbelire úgy hogy nem is tudok védekezni!!!


Tehát nagy az esélye hogy fejre megy az osztályzás szerintem úgy lenne korrekt hogy a szóbeli vizsgáztató személyesen megmondaná a pontokat!

2014. jún. 8. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: sztem lófasz volt az egész kb. 10 perc alatt ledaráltam aztán léptem le
2014. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, már látom, hogy te vagy az a hőzöngő gyerek, megismerhettelek volna másik kérdésből, és akkor nem is foglalkozom veled.

Nem kaphatsz nulla pontot észrevétlenül, olvasd el a vizsgaszabályzatot, és kiderül, miért.És nem, nem fejre megy, nincs is rá semmi ok. Ostoba dolog előre és látatlanban kétségbe vonni a vizsgáztatók tisztességét. Én viszont nem foglalkozom veled tovább.

2014. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na voltam belőle, sz*rul sikerült. A karbon kor jellemzését fontosabb eseményeit kellett elmondanom természetföldrajzból. Társadalomföldrajzból pedig a Amerika északnyugati agglomerációjának jellemzését kialakulásának okait.


Gondoltam nehéz tételek lesznek na de ENNYIRE??!!!

2014. jún. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!