Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet emelt angol...

Hogyan lehet emelt angol szóbelire készülni?

Figyelt kérdés
73% lett az írásbelim, de nagyon félek a szóbelitől mivel pontosan nem is tudom mik lesznek a feladatok, illetve sosem voltam eléggé "kreatív" az ilyen képről beszélős, előadós dolgokban.

2014. jún. 8. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy olvasgasd a témákhoz kapott anyagokat, és legyen véleményed mindenről. Ha ilyen jól sikerült az írásbelid, a szóbelin se lesz gond :)
2014. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Gyűjt érveket ilyen kérdésekben, mint például Az iskolai büféket be kell tiltani. Minden diáknak kötelező munkát vállalni. Apáknak kelljen otthon maradni a csecsemővel gyesen. Az iskolásoknak maguknak kéne takarítaniuk az iskolát. Mindenkinek 3 nyelvet kéne tanulnia. Irodalomra nincs szükség. 25 év alatt ne legyen szavazójog. Ezeket most csak példának írtam, ilyesmikre gyűjts össze kb 5 érvet elfogadva vagy elutasítva őket. A képeknél nem a képeknél kell leragadni, hanem a témájuknál, pl különböző típusú üzletek, különböző stílusú ruhák, technikai eszközök a mindennapjainkban. Lényeg, hogy minél többet beszélj, járjon a szád.
2014. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!