Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 24/48 mellett szakmat tanulni...

24/48 mellett szakmat tanulni okj-n?

Figyelt kérdés

Szeretnem befejezni a szakacs szakmat okj-n...anno annak tanultam,de vagyonor vagyok 24/48-as beosztasban...

Van itt olyan aki tapasztalt ebben? Nagyon megviseli az embert?


2014. jún. 10. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet tenni, csak akarni kell. Ha azt tartod életed céljának, hogy szakács legyél, akkor ha akarod úgyis megfogod tudni tenni, még ha kínlódás is lesz.

De arra kell gondolnod, hogy 1-2 év szenvedés neked megéri e azt, hogy szakács legyél.

2014. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van két teljes szabad napod tanulni, miért ne lehetne megcsinálni. Ha olyan a melód, még ott is tudsz tanulni nappal vagy éjszaka.
2014. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem igazan a szakma szeretetebol fakad,igazabol "versenykepes" fizetest szeretnek.Elmennek en cnc-zni vagy hegeszteni is,de femet "soha nem lattam",etelt annal inkabb...tehat csak rontanam a femipart. en csak szeretnem eltartani a csaladom...de egyelore csaladra sincs penzem...meg sok egyszerre 24ora
2014. jún. 10. 08:51
 4/4 A kérdező kommentje:

bocsanat,mire begepeltem lett egy 2. valasz. az iromanyom az elsonek szolt.

koszonom mindket kedves segitonek!

2014. jún. 10. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!