Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap emelt szóbeli én pedig...

Holnap emelt szóbeli én pedig kockulok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintem most mar nincs sok értelme tanulni inkabb kikapcsolódom.

Túl lazán veszem?


2014. jún. 10. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Uccsó nap már nem szabad tanulni.
2014. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljál. Ez az uccsó nap már nem szabad tanulni egy akkora baromság, hogy hihetetlen. Uccsó nap a leghatékonyabb a tanulás, a legtöbb a motiváció, a legközelebb van az input fázis az outputtól. Mondom ezt szakmai munka mellett elvégzett mérnöki és közgazdász diplomákkal a hátam mögött. Többnyire utolsó nap tanultam.
2014. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es nyilván, ha eddig nem tanult semmit, akkor persze, vegye elő a könyveit, mert hátha össze tud egy kettesre valót szedni.

De ha eddig is tanult, akkor felesleges, inkább pihenjen. Leginkább csak összezavarná magát, meg bepánikolna, hogy nem tud semmit.

Mondom ezt úgy, hogy én is épp vizsgákra készülök, egyetemen, munka és család mellett.

2014. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Namost miből is fogsz vizsgázni?

Töriből?

2014. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!