Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin ez jó vagy...

Szóbeli érettségin ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy tegnap utolsóként mentem be szóbeli érettségire angolból és kb. 3-4 perc alatt végeztem is az egésszel. Nem nagyon volt kérdés sem csak kaptam a képeket meg a szituációt mindegyikhez mondtam 4-5 mondatot és vége is volt. Az a kérdésem, hogy ez most jó vagy rossz, hogy ilyen hamar végeztem csak mert attól tartok, hogy azért végeztem ilyen gyorsan mert lehet szar volt a feleletem és inkább mondta, hogy na elég is lesz ebből ennyi. Csak mert igazából jó lenne ha 30 pont meglenne a 33-ból mert kellene továbbtanuláshoz.

Tudom, hogy ebből nem lehet megállapítani semmit de tegnap óta ez idegesít és még van pár nap mire megkapjuk az eredményt.



2014. jún. 18. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már fáradtak voltak. :)

Ha nem lezt volna jó a feleleted, addig rugdosnak, amíg ki nem csikarnak belőled még pár pontot, meg szokták adni az esélyt.

Én holnap megyek szóbelizni, ráadásul első leszek, el sem tudok aludni. :S

2014. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából én nem voltam ideges előtte mert olyankor már fölösleges izgulni ha tanultál akkor úgy is sikerül mert egyáltalán nem nehéz kivéve ha max pontszámra hajtasz akkor talán okozhat egy kis problémát. De ez most nálam nem tudom mi van hogy olyan gyorsan vége lett és emiatt vagyok ideges szóval nálam inkább utána jött elő. :) Mivel hogy tegnap volt az első nap reggel bementem én is de kiderült hogy legutolsó vagyok így hazajöttem és visszafeküdtem aludni. :)
2014. jún. 18. 01:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre (hétfőn szóbeliztem), hogy ha valami rosszat mond az illető, vagy nem mond el mindent, akkor inkább sokat kérdezgetnek, elég hosszú ideig eltarthat velük a beszélgetés... Emelt angolon engem is kb. 10-12 perc után majdnem kizavartak, mégis hibátlan lett :)( pedig én még rontottam is, nem is kicsit xD) Lehet, hogy már fáradt volt a tanárod, és tudta, hogy tudod, mert amit elmondtál, azt jól elmondtad... :) Nyugi^^
2014. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz gond de szerencsére már holnap délután megtudom.
2014. jún. 18. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
És aztán privátba írd meg,hogy mi lett!
2014. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!