Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, megbuktam...

Valaki segítsen, megbuktam vagy nem? Nem húztam pót tételt!

Figyelt kérdés
az írásbelin 1 honapja a 25pontot kellet elérni és megvan a matek nekem 18 pont volt meg! És szóbeliznem kellet, kihuztam a tételt, nehezen ment de elmondtam egy részét, és mondták h mehetek a helyemre, de nem húzattak velem pótételt, most akkor mi lehet?
2014. jún. 18. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani, mert a szóbelin ha elérsz 12%-ot, vagyis 6 pontot, akkor már nem húzatnak póttételt, viszont azzal még csak 24 lenne meg összesen a 38-ból, ami az egésznek a 25%-a, tehát amivel átmész. Ha most adtak az 50-ből 20 pontot, akkor átmentél. Neked kell tudni, hogy sikerült, akár metakommunikatív jelzésekből is (mosoly), reménykedj. Meg lehet próbálni a tanárból kihúzni valami információt, bár konkrétan nem mondhatja el, de adhat valami biztató jelet.
2014. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor lesz eredményhirdetés? Egyébként szerintem meglett, érettségin nem gonoszkodnak azért már annyira.
2014. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!