Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet valaki egyszerre iskolap...

Lehet valaki egyszerre iskolapszichológus, magyar nyelvtan és irodalom szaktanár?

Figyelt kérdés
Nos, èn e kèt területen szeretnèk elhelyezkedni a kèsőbbiekben, de nem tudom, hogy egyszerre lehet- e. Valaki hallott már hasonlóról? Mivel humán beállítottságú vagyok, illetve egyben humanista is, így e kèt szakmára gondoltam elsősorban. Tudom, egyik gyakorlása sem könnyű feladat, de valahogy mègis ez vonz, hogy tudjak segíteni annak, ki igènyli ès tanítsak embersègessèget ebben a lassan toxikus világban. Sajnos egyre kevesebb embert köt le egy igazán jó olvasmány, pláne nincs bennük meg az irodalom iránti szeretet, rajongás, hiszen megállás nèlkül csak rohannak.

2014. jún. 18. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A két szakot megcsinálhatod, de hogy a KLIKK fog-e foglalkoztatni téged két szakmában is egyszerre, abban nem lennék teljesen biztos (maximumvállalkozóként, de az meg nem igazán biztos állás).
2014. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell két diploma, és valószínűleg nem láthatod el egyszerre a két feladatot ugyanabban az iskolában összeférhetetlenség miatt, de két iskolában már igen.
2014. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk van ilyen. Pszichológus, nyelvtan és irodalom szakos tanár. Ugyanabban a suliban mind hármat ellátja. :)
2021. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta hova vetett a sors, kérdező, ha már így 7 év után előkerült ez a kérdés? Azóta el is végezhetted valamelyik egyetemet. Vagy valószínűsíthetően egy tök másikat.
2021. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!