Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha valaki megbukik év végén?

Figyelt kérdés
Matekból megbuktam és tudom, hogy nem kéne, de nagyon szégyellem magam. És azt sem tudom még, hogy hogy mondjam el a szüleimnek, mert eddig jó tanuló voltam és soha nem buktam semmiből. Segítsetek légyszi!
2014. jún. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz; vannak jobb és rosszabb képességű emberek. Ha megbuktál, akkor készülj a pótvizsgára, és akkor mindegy, hogy megbuktál-e vagy sem!
2014. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Kellemetlennek kellemetlen, de nem gáz. Valószínűleg nem lesz belőled mérnök, bár az is lehet.


Mondd el nekik őszintén, ne kertelj. Elmesélheted, hogy mi a bajod a matekkal, hogy mennyire rossz ez neked, és hogy idén kicsit kicsúszott a kezedből ez a dolog. Meg fogják érteni, valószínűleg nem fogja őket újdonságként érni, hogy nem vagy a matematika szerelmese. Kérd, hogy keressetek magántanárt a nyárra. Nem lesz semmi baj.

2014. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 18. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudnia kellett volna a szüleidnek, hogy rosszul állsz. Szóval úgyis kiderül.

Egyébként persze nem szabad ebbe belenyugodni.

2014. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"eddig jó tanuló voltam és soha nem buktam semmiből"

attól hogy valaki nem bukik meg, még nem lesz jó tanuló

2014. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!