Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem mellé milyen...

Orvosi egyetem mellé milyen laptop ajánlott esetleg tablet?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy orvosi egyetem mellé kell valamilyen különleges tudású laptop vagy esetleg tablet? Kihasználnám a tudását?
2014. jún. 19. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

:DD Bocs, de ezen jót nevettem:)

Az, hogy egy infósnak, programozónak, mérnöknek, aki számítógépes programokkal csinálja a terveket speckó tudású gépre van szüksége, még érthető lehet.

De egy orvosisnak...:DD

Egy egyszerű asztali géppel is el lehet lenni, ha van neted meg van rajta pdf olvasó meg office. Ezek meg azért annyira nem speciális dolgok, hogy valami drága kütyü kelljen hozzá:D

Orvosin úgy is nagyrészt könyvekből és nyomtatott anyagokból fogsz tanulni. Egy-két beadandóhoz szükség van a wordre, de ennyi.

2014. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!