Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány %ot kell elérni minimum...

Hány %ot kell elérni minimum a szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Holnap lesz szóbeli vizsgám, az írásbelin 76 pontot értem el, de aggaszt, hogy a 25%os alsó határt nem érem el. Egyáltalán van ilyen határ? (Vagy esetleg akiktől hallottam ezeket azok rosszul tudják?) Ha nem érem el akkor mi történik? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. jún. 19. 16:43
 1/9 anonim válasza:
100%
Minimum 12%-ot kell elérned
2014. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ha megsértelek vele, nyilván nem csak a levegőbe beszélsz, de tudnál linkelni valami információt? Ha nem, nem, azért köszönöm a segítséged!
2014. jún. 19. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

100/1997-es kormányrendelet

25% összesen, de az már meglesz. 12% külön a szóbeli.

2014. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) ment a zöld pacsi!
2014. jún. 19. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12% ról hallottam. No para meglesz :)
2014. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira megdöbbentő, hogy ezen az oldalon két hete már mindenki meg akar bukni! Egyáltalán hogy jut eszedbe, hogy 76 pontos írásbelivel ne érnéd el a 25%-ot? Mért ilyen betegesen önbizalomhiányos mindenki?
2014. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak nagyon nyugtalanok vagyunk,mert rengeteget kell tanulni,tudod?

Amellett,hogy egyeseknek az érettségi nem jelent semmit(mert már diplomások,meg alapdolognak tartják),attól nekünk még csak most lesz a szóbeli.A kérdezőnek már megvolt:)

Egyébként hogy sikerült?Megvan az érettségid,nem?(:

2014. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Üdv! Igen sikerült, valóban kár volt izgulni érte. Százalékot nem tudok írni (jelenleg nincs a közelemben a bizonyítvány) de négyesre sikerült. 70-75%-ra, mellyel teljesen elégedett vagyok, hisz nekem nem ez a tantárgy számított. Remélem mindenkit felvettek oda ahova jelentkezni akart.:)
2014. szept. 6. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

De melyik tételt húztad?

Irodalomból

2015. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!